Květen 2008

Je to na fekální hmotu

31. května 2008 v 18:57 | Marketta |  Moje postřehy, který prostě musím někam napsat :o)

Holky vs. Kluci aneb Kdo má udělat první krok

Mezi holkama panuje názor, že udělat první krok má kluk . A většina holek se tím řídí. Ta menšina dává na nejrůznější rady časopisů a televizí, že už jsme v novém tisíciletí a že už se to neřeší a první krok můžou udělat i holky .... že to kluci ocení.
A kluci zase zblblí výše zmíněnýma ovlivňovačema myslí čekaj, že první krok udělá holka. Když už se to tolik neřeší. Pche.
Nakonec z toho vznikne .... no jasně, že nic.
Neděste se, nereším tady žádnej svůj soukromej problém, pouze filozofuju.

Aerosmith, Linda Moon - Cryin - Be Cool Soundtrack

30. května 2008 v 23:03 | Marketta |  Music
Nádherná písnička z Buď v klidu. Melodie - úúúžasná. Text - božííí. Christina má prostě úžasnej hlas a Aerosmith - to je klasika. Tenhle song nemá chybu.

Labels or Love - Fergie

30. května 2008 v 23:01 | Marketta |  Videa
Labels or Love - Fergie. Úvodní písnička k Sex ve městě. Už jenom tenhle song mi stačí na to, abych ten film chtěla vidět.

Sbohem malé seběvědomí!

30. května 2008 v 22:46 | Marketta |  4 girl
Tak drahouši, přečtěte si, co o klukách nevíte. Dozvíte se věci, po kterých vám sebevědomí stoupne. Tak rychle do čtení. - Abych nezapomněla, zdrojem (http://modelgirls.blog.cz/) je skvělej blogís, kde takovýchle rad a faktů najdete dcl dost.

25 věcí které o klukách zaručené nevíš :o)

1.Pokud tvůj miláček zmizí sám na víc jak tři minuty do koupelny, rozhodně tam za ním nechoď- 93% kluků tam pravidelně MASTURBUJE!
2. 76% kluků by svoji přítelkyni nikdy nepodvedlo. Holky, no není to božíííí?
3. Kluci jsou ráno v koupelně zhruba stejně dlouho jako holky, v průměru 10 až 20 minut. Takže, pánové, už žádné stížnosti!
4. Kluci rychle vyvrcholí. K orgasmu potřebují v průměru 2,8 minuty. Na rozdíl od holek, které potřebují zhruba 18 minut. Tak sakra kluci, počkejte na nás!
5. Pokud svou přítelkyni podvedou, má 68% z nich špatné svědomí. (Pro srovnání: my, holky, jsme o dost otrlejší, u nás má výčitky jen 28%).
6. No, kdo by to řekl! Klukům kondomy vůbec nevadí! Pro dvě třetiny je to naprosto přirozená věc! A ten zbytek nám může bejt ukradenej ...

7. Jen 11% kluků chce,aby jejich přítelkyně byla štíhlá. Většině se holky s normálníma křivkama zdají pořádně sexy!

8. Naprosto rovný penis je skoro raritou. Průměrný penis je asi o 30 stupňů zahnutý. A vypadá tedy trochu jak banán. No, v některém případě spíš jako kyselá okurčička, co?
9. 86% klulů je jedno, že nejsou dokonalí, přesto sami sebe považují za "atraktivní". Tomu se panečku říká sebevědomí!
10. Každému pátému připadá jeho penis malý. Abyste měly představu o velikosti: průměrný penis měří 12,9 cm.
11. Jen 6% kluků se zajímá o to, co mají na sobě. Není divu, většině totiž spodní prádlo ještě stále kupuje maminka!!!
12. Naším zlozvykem, nebýt nikdy včas připravené, je pěkně vytáčíme. Rozčiluje to každého třetího kluka.
13. WAW! I kluci mají citlivou stránku. Ale nechávají si to raději pro sebe, 75% z nich se bojí dát najevo své city.
14. 69% kluků něco předstírá. Kluci si naivně myslí, že na nás udělají dojem, pokud budou hrát divadýlko!
15. Hodně sebevědomé holky nahánějí klukům strach. No,tak hrozný to zas není. Ale 88% kluků má respekt z holek,které vědí,co chtějí.
16. Hej, tak tohle je fakt super! 66% kluků příjdou pihy sexy.
17. Lak na nehtech na nohou pěkně vynikne. Tak na to nezapomeňte! 75% kluků se nalakované nehty na nohou líbí.
18. Co mají kluci a sloni společného? Mají tlustou kůži! Rozhodně ji mají silnější než my, a proto tak snadno neprochladnou a krásně hřejí.
19. Přestože jsou pěstěné ruce pěkné a patří k správnému klukovi, o své tlapky se stará jen 35% kluků.
20. Kluci sahají po čokoládě a po sladkostech stejně často jako my, zhruba třikrát za týden. Ale dokážou se víc ovládat, protože na rozdíl od nás smlsají klidně jen polovinu!
21. Kluci dávají přednost blondýnám. To už věděla i Marylin Monroe... A opravdu 67% dává přednost blondýnkám. Vzbuzují v nich prý ochranitelské instinkty...
22. Tři nejméně oblíbené otázky holek: 1.Na co právě myslíš? 2.Miluješ mě? 3.Nezdám se ti tlustá?
23. A čeho si u nás kluci všímají nejdříve? 33% se nejdříve koukne na PRSA, 26% nejdříve na náš OBLIČEJ a 15% si nejdříve prohlídne náš ZADEČEK. A kde je naše duše???
24. Sbohem tanga! Klukům se línie, které tvoří prádlo nad naším obelečním, líbí. Líbí se jim, když si můžou představovat, co máme pod oblečením na sobě.
25. Kluci jsou o něco opožděnější než my! 28% z nich prožije své první milování ve věku mezi 14 až 17 lety. U nás holek je to v téhle věkové skupině 38%. Překvapení, co?

Jak šel Had a Svině (s psem Barbarrelou) doprovodit Rexonu Fa ...

30. května 2008 v 21:09 | Marketta |  Deníček
Ve čtvrtek jsem šla doprovodit kámoše a kamarádku. A s sebou jsem vzala svýho psa Barču. A tak jsme šli a šli a šli. A přitom jsme si povídali a blbli. Na chvíli jsem Barču odepla z vodítka, páč jsme šli přes parčík (takovej malej) a toho ten had zákeřnej (kámoš) hned využil a sebral mi vodítko a připnul kámošku za aktovku, že prej je to jeho pes. Tak jsem řekla, že na psa má blbý jméno a ať jí přejmenuje .... třeba na Rexonu. A on hned, že teda jako Fa je lepší. A tak vznikla Rexona Fa. A aby Had nezůstal pozadu, dostal ještě jednu přezdívku: Starej špajz (to jako od OLD SPICE). No a domyslete si kdo byl svině a kdo Barbarrela. Pche
A taky jsem v chemii napsala druhej díl básničky o zhulený syslici. Ale jedničce se nevyrovná. Možná to zveřejním. He He
A dneska v bižuli jsme probírali ehm ... menstruaci. Byla to celkem sranda. Referát měl zadanej jeden spolužák (= K-L-U-K) a jako učební pomůcky si dones vložku a tampon. O tu vložku se pak jeden kluk porval s učitelem, to byla prča.
Další dobrá biolka bude v úterý. To je zadanej mužskej a ženskej pohl. orgán samozřejmě mužskej holce a ženskej klukovi. Ještě, že jsem z toho vyvázla. Che Che
Sice bych mohla popsat ještě minimálně dvě stránky, ale prozatím stačí. Pápáááááá
Obrázek ze stardoll.com

Moje fotečkyy

30. května 2008 v 20:48 | Marketta |  Moje fotky
:-)

Lindsay Lohan se zasnoubila!

29. května 2008 v 15:41 | Marketta |  *** Celebrity ***
JJ, je to tak. Anna z Mezi námi děvčaty se zasnoubila!
A nejen to, je tu ještě další překvápko: Lindsay se přiznala ke své homosexuální orientaci. Její vyvolenou není nikdo jiný než Samantha Ronson.
O Linině orientaci se už dlouho spekulovalo - jak by ne, bez Sam nedala ani ránu, pořád se drželi za ruce, líbali a dokonce se k ní Lin i nastěhovala. Linina matka ale prohlašovala, že Lin a Sam jsou jen velmi dobré kamarádky.
No, tak snad jenom: Hodně štěstí, holky!
Sam to zřejmě se vztahem myslí hodně vážně, protože koupila LiLo prsten se svými iniciály.

Svatba Ashlee a Peta - fotky

28. května 2008 v 17:25 | Marketta |  *** Celebrity ***
To byla rozhodně jedna z nejpředvýdanějších svateb roku,a sobotní noci si Ashlee Simpson vzala svého přítele a otce jejího ještě nenarozeného dítěte Petea Wentze.
Svatba se konala na dvorku Ashleeyiných rodičů,Joe a Tiny Simpson,která se přeměnila v podívanou na téma Alenka v Říši Divů.Na ní také samozřejmě nechybělo množství ochranky,která dávala pozor na to,aby nechtění hosté zůstali mimo stan.

Přezdívaná "Joe Simpson Show"byla svatba podle vnitřních zdrojů popsána jako "kouzelná a nádherná".K oltáři přivedl Ashlee její otec Joe,který lítal všude kolem a sám vykonával obřad.Během slavnosti,byli Joe,Jessica a Ashlee spatřeni plakat,s otcovým komentářem,"Pete je velmi trpělivý hoch."
Pokud jde o svatební šaty,zpěvačka hitu "Little Miss Obessive"na sobě měla šaty v barvě slonoviny od Monique Lhuillie,zatímco její drůžičky byly oděné v šatech od Very Wang..velmi pěkné.
Po četném obřadu následovalo přivítání s večeří a pitím.Ale podle jednoho z hostů,neměla Jessica zrovna dobrou náladu.
"Jessica po celou tu noc nevypadala vůbec šťastně.Nebyla to ta živá Jessica.Byla velmi tichá,a ona a Tony Romo se celou noc sotva bavili,kromě nějakého tančení na konci."

"Můžete si říkat,že vypadala kvůli své sestře skutečně šťastně,ale možná byla trochu smutná,že tohle všechno se netýká jí."
Pomoc pojistit soukromí,si hosté nesměli na svatební obřád do stanu přínést mobilní telefony nebo kamery.

"Mohli jste jít ven nebo telefonovat,ale museli jste si zkontrolovat mobil před tím,než se vrátíte dovnitř.Nebyla to těžká věc.Každý si to obstaral."
ashlee_simpson_and_pete_wentz_wedding_photo_released_in_people_magazine
ashlee_simpson_and_pete_wentz_wedding_photo_released_in_people_magazineashlee_simpson_and_pete_wentz_wedding_photo_released_in_people_magazineashlee_simpson_and_pete_wentz_wedding_photo_released_in_people_magazine
Zdroj: www.anetnelly.blog.czParodie na Falling Slowly! :-D

23. května 2008 v 18:55 | Marketta
Ruda z Ostravy chtěl veřejnosti říct, jak to bylo doopravdy s písničkou Falling Slowly!
Je to děsná sranda :-D.


Já a herečka? Že by?

23. května 2008 v 17:54 | Marketta |  Deníček
Ahoj!
Dneska je dobrej den. Měli jsme jenom 4 hodiny a to dost pohodový. Pak jsem na bambiriádu - můj brácha je scout a právě skauti tam měli stánek s hrama, tak jsem se šla podívat.
Když jsem šla domů, tak mi zavolala kamarádka, která chodí do dramaťáku, jesli bych jim nemohla píchnout. Řekla jsem, že jo.
Přišla jsem za nima do kaple, kde se hrálo a tam mě zasvětili do hry - byla to pohádka o dětech, který si hrajou ve sklepě a potkaj skřítky. A hodně se tam improvizovalo. To mě zachránilo, text už bych se totiž našrotit nestihla. Jedna holka jim odřekla a tak rychle sháněli náhradu. Dokonalý to asi nebylo, na to jsem nebyla dost připravená, ale myslím že to bylo postačují. Pokud by ta holka nemohla hrát nějak dlouhodobějš, tak bych s nima možná jela na nějaký vystoupení do Ostravy.
Teď se ještě chystám do Vodní tvrze, kde je nějaká středověká noc ..... To mi připomíná, musím říct bráchům, aby mi nahráli Sex and the City
!!!Ciao!!!

Jessica Stam for DKNY

22. května 2008 v 20:45 | Marketta |  *** Celebrity ***
PhotobucketPhotobucketPhotobucket
Photobucket


Jessica Alba si vzala Cashe Warrena

22. května 2008 v 16:04 | Marketta |  *** Celebrity ***
V Hollywoodu je zřejmě nový trend - SVATBA.
Další celebritou, která se reozhodla vdát je Jessica Alba. Ale narozdíl od Ashlee Simpson, která se vdávala předevčírem a na svojí svatbu si pozvala plnooo přátel, tak Jes s Cashem měla svatbu tajnou. Nevěděl o tom nikdo, ani její rodina.
Když se pak novináři na svatbu ptali Jessicina bratra Joshe, byl pěkně překvapený.
Jak jistě víte, Jes a Cash spolu čekají mimčo, která se má narodit v létě a zasnoubeni jsou od prosince ´07.

Za SONB

22. května 2008 v 15:47 | Marketta |  Ceny
Cenka od Betysu. Za 2. místo v soutěži o nej blend (soutežila jsem s tím s A.B. Barros - černobílym)


Svatba Ashlee a Peta

19. května 2008 v 21:29 | Marketta |  *** Celebrity ***
Před časem jsem psala, že Ashlee Simpson a Pete Wentz se zasnoubili.
Dneska mám pro vás zprávu o tom, že tahle dvojka se 17. května vzala.
Svatba se konala v době Ashleeiných rodičů. Hosté (mezi nimi i např. Nocole Richie s rodinou a Jessica Simpson) byli na žádost páru v modrých, černých a šedých barvách.
Fotky ze svatby nemám, ale budu se snažit je sehnat.

Good Charlote - playlist

17. května 2008 v 19:47 | Marketta |  Music
Bomba!!!!Skvělý playlist písniček od Good Charlotte. Poslouchám to teď děsně často. =))